Manager Profile


 

Football Glory Home Page

 
 
 
 
 
 

 Personal Information

Name: 

Marcelko Uradnicek Paying Manager

Positions: 

Manager of Logo MSK Zilina
Manager of Logo Slovakia

Nationality: 

Flag Slovakia

Residence: 

Petrzalka

Date of Birth: 

October 16, 1981

Languages: 

English,Deutsch,Czech,Slovak,Serb-Croat

 Photo / Image

no_pic.jpg

(100x120 pixels)

 Contact Information

email 

You need to log in to see the email

ICQ 

0

No ICQ ID yet

MSN ID: 

I hate MSN

Forum Account: 

Soson

Facebook: 

http://www.facebook.com/I hate Facebook

Twitter: 

http://www.twitter.com/I hate Twitter

 Miscellaneous Information

Favorite Team: 

Inter Bratislava

Favorite Player: 

Roman Kratochvil

Other Comments: 

 
 History

Manager Points: 

6193

Activation Points: 

5

Last logged on: 

2018-11-16

Career: 

 Manager Awards

 League 3rd place division 4G season 12Manager of the month April 2005 for Division 4GLeague 3rd place division 4G season 13League 3rd place division 4G season 14Manager of the month December 2006 for Division 4GLeague 3rd place division 4G season 16League runner up division 4G season 18Manager of the month December 2006 for Division 4GSeason 23 : Manager of the season for Division 4A League winner division 4A season 23

 Manager of the month April 2008 for Division 4AManager of the month May 2008 for Division 4ASeason 25 : Manager of the season for Division 4C League 3rd place division 4C season 25Manager of the month October 2008 for Division 4CSeason 27 : Manager of the season for Division 4C League winner division 4C season 27Manager of the month April 2009 for Division 4CManager of the month May 2009 for Division 4CSeason 29 : Manager of the season for Division 4D

 League runner up division 4D season 29Manager of the month September 2009 for Division 4DSeason 34 : Manager of the season for Division 3F Manager of the month February 2011 for Division 3FManager of the month June 2011 for Division 3FLeague 3rd place division 3F season 38Manager of the month February 2012 for Division 3FWorld Cup runner up season 39Manager of the month March 2012 for Division 3FSeason 40 : Manager of the season for Division 3F

 League runner up division 3F season 40Manager of the month August 2012 for Division 3FSeason 44 : Manager of the season for Division 3F League runner up division 3F season 44Cup runner up season 44Manager of the month July 2013 for Division 3FManager of the month August 2013 for Division 3FSeason 45 : Manager of the season for Division 3F League winner division 3F season 45Manager of the month September 2013 for Division 3F

 Manager of the month October 2013 for Division 3FLeague 3rd place division 3K season 53League 3rd place division 3K season 55League 3rd place division 3K season 57Manager of the month December 2017 for Division 3KManager of the month September 2017 for Division 3KSeason 62 : Manager of the season for Division 3K League winner division 3K season 62Manager of the month December 2018 for Division 3KManager of the month October 2018 for Division 3C